Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18227
Stary 10.01.2016, 15:06
POtey napisał(a):Wyświetl post
Co do Chrapka, to przy wypaleniu transferu "łamonogi" do legii, to raczej można o nim zapomnieć, bo nikt go z Lechii nie puści przy takich okolicznościach :(
zależy czy i tym razem Lechia dokupi cały tabun grajków
Odpowiedz cytując