Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11021
Stary 10.01.2016, 12:56
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Hahaha, dobre stary. Rozbawiłeś mnie .

Nie rozumiem wypowiedzi w stylu, że poszedł do Legii ze względu na rozwój. Przecież Wisła też ma bazę treningową w Myślenicach. Kilka lat temu jeszcze bym to zrozumiał, kiedy za Maaskanta psie kupy leżały na boisku treningowym, ale teraz? W czym Legia jest lepsza od Wisły?
Jakby posiadanie bazy treningowej gwarantowało rozwój , to wielu piłkarzy z np. GLKS Nadarzyn czy Ostródy robiło by furorę w Europie. Czy to że posiadasz samochód znaczy że jesteś dobrym kierowcą? Nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując