Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11020
Stary 10.01.2016, 12:30
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Hahaha, dobre stary. Rozbawiłeś mnie .

Nie rozumiem wypowiedzi w stylu, że poszedł do Legii ze względu na rozwój. Przecież Wisła też ma bazę treningową w Myślenicach. Kilka lat temu jeszcze bym to zrozumiał, kiedy za Maaskanta psie kupy leżały na boisku treningowym, ale teraz? W czym Legia jest lepsza od Wisły?
Może w ilości młodych piłkarzy jacy w ostatnich latach zostali sprzedani do lepszych lig?
Odpowiedz cytując