Blaszczu16 napisał(a):

Hahaha, dobre stary. Rozbawiłeś mnie .
Nie rozumiem wypowiedzi w stylu, że poszedł do Legii ze względu na rozwój. Przecież Wisła też ma bazę treningową w Myślenicach. Kilka lat temu jeszcze bym to zrozumiał, kiedy za Maaskanta psie kupy leżały na boisku treningowym, ale teraz? W czym Legia jest lepsza od Wisły?
|
Może w ilości młodych piłkarzy jacy w ostatnich latach zostali sprzedani do lepszych lig?