Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
18224
10.01.2016, 11:38
Co do Chrapka, to przy wypaleniu transferu "łamonogi" do legii, to raczej można o nim zapomnieć, bo nikt go z Lechii nie puści przy takich okolicznościach :(
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey