Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72259
Stary 10.01.2016, 10:17
ferrekin napisał(a):Wyświetl post

miałby jaja i pałał miłością do Wisły to by wyśmiał tą ofertę,

tyle w temacie
podbijam, Lewandowskim to on nie będzie, a jeśli sprzedał się już teraz, to co by było później? nie ma co płakać po nim, mamy ważniejsze rzeczy na głowie!


Odpowiedz cytując