ferrekin napisał(a):

miałby jaja i pałał miłością do Wisły to by wyśmiał tą ofertę,
tyle w temacie
|
podbijam, Lewandowskim to on nie będzie, a jeśli sprzedał się już teraz, to co by było później? nie ma co płakać po nim, mamy ważniejsze rzeczy na głowie!