dj_ibutti napisał(a):

Leśnodorskiemu marzy się powrót do wojskowych korzeni?
|
Hahaha, dobre stary. Rozbawiłeś mnie

.
Nie rozumiem wypowiedzi w stylu, że poszedł do Legii ze względu na rozwój. Przecież Wisła też ma bazę treningową w Myślenicach. Kilka lat temu jeszcze bym to zrozumiał, kiedy za Maaskanta psie kupy leżały na boisku treningowym, ale teraz? W czym Legia jest lepsza od Wisły?