Dzimi napisał(a):

|
Myślę że aktualnie jesteśmy już rozpoznawali tak samo jak Lech Poznań i Legia. A jeszcze 2-3 sezony bez załapania się na puchary, i na arenie europejskiej będziemy noł-nejmami.
|
nie bój się,
kto się interesuje piłką nożną ten będzie wiedział co to Wisła Kraków