Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11155
Stary 10.01.2016, 02:02
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Myślę że aktualnie jesteśmy już rozpoznawali tak samo jak Lech Poznań i Legia. A jeszcze 2-3 sezony bez załapania się na puchary, i na arenie europejskiej będziemy noł-nejmami.
nie bój się,
kto się interesuje piłką nożną ten będzie wiedział co to Wisła Kraków
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując