Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11012
Stary 09.01.2016, 16:40
no tak, bo Legia nie zrobiła/ nie zrobi transferów.

Prawda jest taka że to co mówi to tylko usprawiedliwienie, żeby nie być jebanym w Krakowie.
Odpowiedz cytując