|
Otóż nie do końca. W tamtej rundzie dopóki nie było kontuzji trener obracał się w około 14-15 zawodnikach ( nie chce mi się dokładniej liczyć). Teraz dochodzą Drzazga, Małecki, Ondrasek, może Pietrzak i mówią coś jeszcze o wzmocnieniach. Teraz już jest szersza ławka i juniorzy mogą niei wchodzić nawet na te ostatnie 5 minut.
|