Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11008
Stary 09.01.2016, 15:47
"jakby nie brak zawodników" - no ale w obecnej Wiśle brak zawodników jest stanem permanentnym i Handzlik na pewno miałby łatwiej o skład (może nie pierwszy ale zawsze jakieś minuty po przerwie) niż w legii. Choć ktoś zwrócił tutaj uwagę na jego mało atletyczną sylwetkę - to mógłby być problem i w warszawie też będzie.
Odpowiedz cytując