|
"jakby nie brak zawodników" - no ale w obecnej Wiśle brak zawodników jest stanem permanentnym i Handzlik na pewno miałby łatwiej o skład (może nie pierwszy ale zawsze jakieś minuty po przerwie) niż w legii. Choć ktoś zwrócił tutaj uwagę na jego mało atletyczną sylwetkę - to mógłby być problem i w warszawie też będzie.
|