Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
11007
09.01.2016, 15:43
Już się nie spuszczajcie tak nad tym jak Wisła daje szanse młodym, bo jakby nie plaga kontuzji i brak zawodników do grania to wszyscy juniorzy rozegrali max 15 minut łącznie.
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak