Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11005
Stary 09.01.2016, 14:11
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Poledica ujawnia kulisy "sprawy Jovanicia" przeciwko Wiśle!

http://www.futbolnews.pl/newsroom/73...rzeciwko-wisle
4 zaległe pensje to 60 tyś Euro. Czyli za cały sezon zarabiał 180 tysiecy Euro. Tak jak pisałem w innym temacie, chory był ktoś kto dał taki kontrakt noł-nejmowi na ławkę, i nawet nie uzależnił zarobków od wyników sportowych.
Odpowiedz cytując