|
Co do Handzlika, nie usprawiedliwiajcie go na siłę. Nawet jeśli manager nagadał mu głupot, to on nie ma swojego rozumu? Nie potrafi myśleć czy młodzież jest już tak głupia, że jedyne co potrafi to oglądać kwejki i klikać "like"? Poszedł dla kasy i tyle, skończy jak wcześniej wymienieni "gwiazdorzy". Jak dobrze pójdzie i Lechia nadal będzie kupować co tylko można, to skończy u nich, co będzie dla niego i tak wyróżnieniem.
Zero szacunku dla tego typu kopaczy.
|