wściekłe pięści węża napisał(a):

Marek Saganowski lubi to.
W tym poście zawarte są wszystkie bolączki tego forum i w skrótowej formie odpowiada dlaczego nie warto w ogóle z niektórymi użytkownikami podejmować polemiki (albo w zasadzie tu zaglądać). Począwszy od kompletnie bezmyślnej krytyki działań Wisły (krytyka jest potrzebna, ale przemyślana i konstruktywna), przez pojechanie po piłkarzu - jednej z naszych legend, a skończywszy na ujawnieniu kompleksów, że gdzieś indziej zawsze lepiej niż u nas.
Widziałeś ty chłopie w ogóle skład Legii w ostatnich np. 5 meczach ligowych? Bo wychodzi na to, że miałeś tak dużą potrzebę odezwania się, że zapomniało ci się sprawdzić, czy to co chcesz powiedzieć ma jakikolwiek związek z rzeczywistością.
Jeśli za trudnym jest dla ciebie i tobie podobnych sprawdzenie sobie ilu młodych piłkarzy grało w Legii w ostatnich 5 meczach, to ci powiem - 0. Najmłodszy piłkarz występujący w tych meczach, to Furman i Bereszyński - 23 lata. Uwzględniam oczywiście też tych, którzy wchodzą z ławki.
W czasie, kiedy u nas grali Kuczak, Bartosz, Uryga, Marszalik, u nich nie grał żaden młody wychowanek. Nie wszedł nawet z ławki rezerwowych. Oczywiście, że u nas grę tych piłkarzy wymogły braki kadrowe, ale właśnie o to chodzi. W Wiśle kadra nie zmieni się w ciągu tygodnia i nie zostanie poszerzona o 8 zawodników, żebyśmy mieli 2 równorzędne jedenastki, więc w pieprzenie, że w Legii będzie miał większe szanse rozwoju mogą uwierzyć tylko naiwniacy, albo ci, którym się nawet nie chce sprawdzić jak wygląda sytuacja faktyczna.
|
Poniekąd zgadzam się z Twoją odpowiedzią na ten kompletnie bezmyślny post, ale tylko poniekąd
na to co kolega napisał o szansach na rozwój H. w eLce są dwie proste odpowiedzi:
pierwsza to poszukanie wywiadu z Czerczesowem w którym wypowiada się o akademii eLki, wychodzi na to że pan H. tego nie czytał ani nie słyszał, kolega piszący post o rozwoju H. w L. też nie
drugie przeczytanie wywiadu z H. na stronie skwk a zwłaszcza tego fragmentu który dotyczy tego do jak toczyły się rozmowy z H. odnośnie przedłużenia kontraktu i wyciągnięcie wniosków z tego co między wierszami mówi sam H.
Podpowiedź: nie chodzi tu o rozwój ... czy "rozwój" a o kasę... którą H. dostał większą od L.
Nie zgodzę się absolutnie z tym że to jest bolączka forum
nie
to bolączka całej Polski, ba świata
kretyniejemy
kretyniejemy w sposób totalny szybki i bolesny
i nie ma co o to kruszyć kopie
pamiętam to forum z 2002 roku
i nieco wcześniejsze
nie ma co porównywać dyskusji merytoryki itp....
niestety nie da się z tym nic zrobić
dlaczego?
bo kretyniejemy w sposób koszmarny