Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72246
Stary 09.01.2016, 09:48
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Handzlik podjął świetną decyzję. Nie mówię tutaj akurat o tym że poszedł do legii ale że wgl odszedł, bo każdy inny mając taką możliwość zrobiłby to. W legii talenty mają jakąś szansę, u nas żadnych. Nie ma to jak dawać do składu takich emerytów i rencistów jak Brożek czy Boguski a takiego Handzlika wystawić na minutę tylko. Śmiech na sali. Płakać się chce jacy idioci zarządzają tym klubem i płakać się nad tymi pseudo trenerami Wisły którzy wolą wystawiać za każdym razem szrot zamiast ogrywać młodych chłopaków.
zgadzam sie z tym, ale nie aż w tak drastyczny sposób
Odpowiedz cytując