Karherop napisał(a):

tak i startujemy rundę z 8 nowymi graczami w składzie
Komuś to się kiedyś udało? Lechii? Łatwo powiedzieć, wymienić pół kadry, sprowadzić nowe pół. To nie FM.
|
Przychodzący i tak zastąpiliby obecnie beznadziejnych rezerwowych (Crivellaro, Cywka, Uryga, Popovic) i wchodzili do składu stopniowo, a być może i przebojem.
Czyli zaczynamy rundę dalej od grania tą 11 która była, tylko na ławce zamiast Crivellaro, Cywki, Urygi, Popovicia siedzi pięciu dużo lepszych piłkarzy i wchodzą stopniowo. Na początek ok 70 minuty dając przewagę w końcówce, jak któryś świetnie rozumie się z resztą i sprawdza się boju, wchodzi po 2-3 meczach od 1 minuty zamiast takiego np Jankowskiego.