Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72242
Stary 09.01.2016, 00:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
tak i startujemy rundę z 8 nowymi graczami w składzie
Komuś to się kiedyś udało? Lechii? Łatwo powiedzieć, wymienić pół kadry, sprowadzić nowe pół. To nie FM.
Przychodzący i tak zastąpiliby obecnie beznadziejnych rezerwowych (Crivellaro, Cywka, Uryga, Popovic) i wchodzili do składu stopniowo, a być może i przebojem.

Czyli zaczynamy rundę dalej od grania tą 11 która była, tylko na ławce zamiast Crivellaro, Cywki, Urygi, Popovicia siedzi pięciu dużo lepszych piłkarzy i wchodzą stopniowo. Na początek ok 70 minuty dając przewagę w końcówce, jak któryś świetnie rozumie się z resztą i sprawdza się boju, wchodzi po 2-3 meczach od 1 minuty zamiast takiego np Jankowskiego.
Odpowiedz cytując