czy pozycja DEFensywnego POMocnika to juz zapomniany temat

? bo oprocz oczywiscie ataku na tej pozycji mamy deficyt od dawna ( od czasu wypieprzenia Sobola przez Sparcialego Szarlatana) ....tylko blagam nie wyskakujcie tu z Uryga , bo wg mnie to jeden z najwiekszych kolkow i parodystow w naszej druzynie ....mlody chlopak o zwrotnosci i zwinnosci slonia , z technika i przegladem pola wczesnego trampkarza