Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72241
Stary 08.01.2016, 23:51
czy pozycja DEFensywnego POMocnika to juz zapomniany temat ? bo oprocz oczywiscie ataku na tej pozycji mamy deficyt od dawna ( od czasu wypieprzenia Sobola przez Sparcialego Szarlatana) ....tylko blagam nie wyskakujcie tu z Uryga , bo wg mnie to jeden z najwiekszych kolkow i parodystow w naszej druzynie ....mlody chlopak o zwrotnosci i zwinnosci slonia , z technika i przegladem pola wczesnego trampkarza
Odpowiedz cytując