Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72238
Stary 08.01.2016, 23:24
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
A czy cokolwiek wskazuje aby celował w Puchary?

Gdyby podziękowano Urydze, Cywce, Popoviciovi, Crivellaro, przedłużono umowę z Cierzniakiem i sprowadzono oprócz Ondraska i Małeckiego jeszcze z przynajmniej 5 niezłych piłkarzy (trzeci stoper, def. pomocnik i 3 ofensywnych), to by znaczyło, że celuje w puchary.
tak i startujemy rundę z 8 nowymi graczami w składzie
Komuś to się kiedyś udało? Lechii? Łatwo powiedzieć, wymienić pół kadry, sprowadzić nowe pół. To nie FM.

Jeśli wierzyć w słowa prezesa, to celują jeszcze w transfery, co sugeruje liczbę mnogą.

Drzazga, Pietrzak, Małecki, Ondrasek i już jest nieźle. Z wywiadu z Pawłowskim można wysunąć wnioski że chcą sprowadzić jeszcze skrzydłowego.

A co do zapowiedzi gry o puchary. Oglądaliście w ogóle konferencje? Prezes czy trener jak ognia chcieli uniknąć jakichkolwiek deklaracji. A to że dziennikarze oczekują smaczków to pociągneli ich za języki i powiedzieli co powiedzieli.

Zresztą to normalne, że naszym celem jest gra w 8. A awansując do niej o co mamy grać? o 7 miejsce? przecież to idiotyczne. Każda z drużyn która trafi do 8 gra o mistrzostwo i wypada się tylko z tym zgodzić.
Odpowiedz cytując