Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72237
Stary 08.01.2016, 23:11
mistico napisał(a):Wyświetl post
zmienię trochę temat - Cupiał serio celuje w puchary w tym roku czy to tylko takie .......enie o szopenie? Bo jeśli tak, to znowu się zrazi, że mu nie wyszło...
A czy cokolwiek wskazuje aby celował w Puchary?

Gdyby podziękowano Urydze, Cywce, Popoviciovi, Crivellaro, przedłużono umowę z Cierzniakiem i sprowadzono oprócz Ondraska i Małeckiego jeszcze z przynajmniej 5 niezłych piłkarzy (trzeci stoper, def. pomocnik i 3 ofensywnych), to by znaczyło, że celuje w puchary.

Póki co to mamy
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
- Małecki za Sarkiego który ciągle jest kontuzjowany i nie wiadomo kiedy wróci do treningów, a tym bardziej do formy
- Ondreasek jak uzupełnienie ataku
- Drzazga jako młody talent w miejsce jeszcze młodszego Handzlika
i będzie walka o utrzymanie, z nadzieją, że może uda się wskoczyć do pierwszej ósemki. Dużo będzie zależeć od trenera Pawłowskiego, a ten jest wielką niewiadomą, może poprawić grę ale równie dobrze może spuścić klub do 1 ligi.


PS.Liczę, że wróci do nas Chrapek. Po konferencji jakoś wszyscy tutaj o nim zapomnieli.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 08.01.2016 o godz. 23:22.
Odpowiedz cytując