wolfy napisał(a):

|
A ja myślę, że brak Ci argumentów i zaczynasz wymyślać.
|
pieprzysz i tyle, taka wisla plock moze wyciagnac za darmo np. Rece,a my nie możemy

jest kilku mlodych ofensywnych ciekawych zawodnikow na ktorych mozna w przyszlosci zarobić a na chwile obecna pewnie prezentuja poziom zblizony do Małego np. Lukowski czy Kort ktory juz wrocil do Pogoni.
oby Małecki sie nie rozsypal z nowu bo nie dosc ze bedziemy mu placic kontrakt to jeszcze pozytku zadnego nie bedziemy mieć wcale ( ze zdrowym tez może być rożnie)
e.mysle że z powodzeniem Pietrzak może być lepszym skrzydłowym niż Mały chociaż oczywiscie to nie jego nominalna pozycja....