KOALIK napisał(a):

W kwestii Handzlika należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zrobić wszystko, aby taka sytuacja w przyszłości nie miała miejsca.
Skoro niektórzy kibice piszą, że pochodzi z Wiślackiej rodziny, to powinien podjąć inną decyzję, ale takie sytuacje zdarzają się wszędzie - takim modelowym przykładem jest Götze.
Dziwię się mu, bo w obecnej Wiśle mógłby łatwiej powalczyć o miejsce, stać się odkryciem naszej ligi, a tak niby zrobił krok do przodu, ale szybko to może okazać się krokiem w tył, bo jeżeli nie uda mu się zaistnieć w Legii, to straci kilkanaście miesięcy i zamiast dostawać regularne szanse w Ekstraklasie na Reymonta, to będzie zwiedzał boiska pierwszoligowe bądź jeszcze gorsze.
Biorąc pod uwagę jego konkurentów z rundy jesiennej, to powinien dostać kilka szans od pierwszej minuty, ale widocznie trenerzy uznali, że jeszcze nie jest czas, a jednocześnie dostał ofertę z Legii i zamarzyły mu się sukcesy z Legią i nie wytrzymał.
Ciekawi mnie, jakby dostał kilka szans, gdyby coś ciekawego pokazał, to jaką decyzję by podjął, bo jeśli taką samą i nie pozwoliłby Wiśle zarobić konkretnych pieniędzy za jego transfer, to nie ma czego żałować, ale z drugiej strony, skoro jest tak utalentowanym młodym piłkarzem, to czemu w klubie nikt nie podjął odpowiedniego tematu rok temu, pół roku temu, aby Handzlik podpisał długoterminowy kontrakt i aby miał przekonanie, że w Wiśle dostanie szanse i będzie mógł coś w piłce osiągnąć, bo o tym trzeba pamiętać.
Wiadomo, że jest słuszna złość, że poszedł do Legii, tylko jednak istnieje druga strona medalu - co byłoby, gdyby dostał większe wsparcie od Białej Gwiazdy, bo pamiętając i wiedząc, że są z tym problemy, to ta sytuacja z Handzlikiem może nie być jednoznaczna jak się na pierwszy rzut oka wydaje.
|
Po kilkunastu przykladach odnosnie mistrzowskiego skladu CLJ nie wyciagniemy wnioskow. My nie chcemy. Nawet jakbysmy chcieli przez aklamacje, to Cupial ma kolejny argument za kladzeniem lagi na szkolenie.
Gotze odchodzil do Bayernu jako gwiazda ligi. Powiesz to samo o Handzliku?
Regularne szanse przy najlepszym psiapsiole Smudy. Boki zrywac
Cos ciekawego? Moglby np. wylozyc 2 patelnie w derbach, sam na sam dla Brozka. Co by to zmienilo? Czy bylyby peany, bo mlody zdolny? Jak Boguski wylozyl te patelnie to i tak jest patalach.
Pokazalby cos ciekawego, moze w "sile wieku" zagralby jedna runde na poziomie i pojechal z nia do 30. To sa realia polskiej pilki.
Ja mu sie nie dziwie. Skoro takie drewna jak Furman, Jedrzejczyk, Wolski, Rybus potrafili sprzedawac za miliony ojro zagranice?
Wlasciciel klubu ma w dupie akademie, szkolenie mlodziezy. O 2zl na nia trzeba sie prosic kibicow przy kasach, wczesniej lecialy puchy. Zdobywamy mistrzostwo Polski juniorow, klub zamiast szukac nam wypozyczen do ogrania sie szuka okazji do wypierrdolenia.
Handzlik widzial co sie dzialo w szatni. Atmosfery nie ma tam kto robic. Z pensja zalegaja, chvja gramy, trener taki, a nie inny, sedzia chvj gwizdze pod rywali. Kiedy, jak w nie takich sytuacjach dochodzi do szczerosci, wyciagania wnioskow na przyszlosc?
Bo Legia? No to do kogo innego? Do amiki? Do kretow z Lubina? Moze lepiej do sasiadki?
W sumie sadzac po wpisach w poprzednim roku to faktycznie, rosnie liczba tych, ktorzy glownego rywala widza w Warszawie, a nie z 2, wilgotnej strony Błoń.
To se ne vrati, panocki.
Romantycy! Zostalibyscie?
Dla mnie "zyczenia" typu polamanych nog, wyzywanie od takich czy owakich, gdzie nie widze zadnego(!!!) pozytywu mogacego mnie tutaj zatrzymac sa smieszne. Oczywiscie nic oprocz slepej milosci do 18 letniej corki pewnego chirurga, ktora przez lata byla najpiekniejsza w Polsce, a pozniej poprzez kolejne nieudane operacje plastyczne wyglada jak Nicki Minaj.
Konkursy w Mediolanie (Liga Mistrzow) mogly zmienic przeznaczenie, ale w 2005r. udupil nas Jacykow (Riley). Niesamowity pech, bo losowalismy pojedynki 1v1 z najpiekniejszymi na swiecie (Real, Barca). I za pozno przeprowadzona reforma Gucciego, ze bilibysmy sie z miss Slowacji, Bialorusi, Slowenii, Czech, Cypru (no raz trafilismy. W sezonie, gdy okazalo sie, ze ten kopciuszek z cypru to w tym roku jedna z 8 najpiekniejszych).