Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72232
Stary 08.01.2016, 21:36
W kwestii Handzlika należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zrobić wszystko, aby taka sytuacja w przyszłości nie miała miejsca.

Skoro niektórzy kibice piszą, że pochodzi z Wiślackiej rodziny, to powinien podjąć inną decyzję, ale takie sytuacje zdarzają się wszędzie - takim modelowym przykładem jest Götze.

Dziwię się mu, bo w obecnej Wiśle mógłby łatwiej powalczyć o miejsce, stać się odkryciem naszej ligi, a tak niby zrobił krok do przodu, ale szybko to może okazać się krokiem w tył, bo jeżeli nie uda mu się zaistnieć w Legii, to straci kilkanaście miesięcy i zamiast dostawać regularne szanse w Ekstraklasie na Reymonta, to będzie zwiedzał boiska pierwszoligowe bądź jeszcze gorsze.

Biorąc pod uwagę jego konkurentów z rundy jesiennej, to powinien dostać kilka szans od pierwszej minuty, ale widocznie trenerzy uznali, że jeszcze nie jest czas, a jednocześnie dostał ofertę z Legii i zamarzyły mu się sukcesy z Legią i nie wytrzymał.

Ciekawi mnie, jakby dostał kilka szans, gdyby coś ciekawego pokazał, to jaką decyzję by podjął, bo jeśli taką samą i nie pozwoliłby Wiśle zarobić konkretnych pieniędzy za jego transfer, to nie ma czego żałować, ale z drugiej strony, skoro jest tak utalentowanym młodym piłkarzem, to czemu w klubie nikt nie podjął odpowiedniego tematu rok temu, pół roku temu, aby Handzlik podpisał długoterminowy kontrakt i aby miał przekonanie, że w Wiśle dostanie szanse i będzie mógł coś w piłce osiągnąć, bo o tym trzeba pamiętać.

Wiadomo, że jest słuszna złość, że poszedł do Legii, tylko jednak istnieje druga strona medalu - co byłoby, gdyby dostał większe wsparcie od Białej Gwiazdy, bo pamiętając i wiedząc, że z brakiem wsparcia ze strony klubu w stosunku do juniorów od lat są problemy, to ta sytuacja z Handzlikiem może nie być jednoznaczna jak się na pierwszy rzut oka wydaje.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.01.2016 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując