Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72227
Stary 08.01.2016, 20:37
Pół żartem, pół serio można powiedzieć, że sprowadzenie PM to marketingowy strzał w dziesiątkę.
Zwiększy średnią frekwencje na jednej z trybun z 2064 na 2098.

A poważnie. Ażeby się odbudować, trzeba mieć co odbudować.
On miał jedną przyzwoita rundę w Wiśle. I to bardzo dawno. A potem przeciętność. Dużo wiatru, mało pożytku.

Mieliśmy już jednego zawodnika, daleko lepszego, który przychodził do nas po zerwaniu wiązadeł.
Niejakiego Łukasza G. Nigdy nie doszedł nawet do części tego co grał wcześniej , a jego instynktowne odstawianie nogi można było obserwować przez dłuższy czas.
Ogromnie ryzykowny transfer.

Życzę mu jednak wszystkiego najlepszego, jak i pozostałym nabytkom. Oby odpalili.
Bo sądząc po dzisiejszej konferencji (jej stronie sportowej) w klubie panuje przekonanie,że jakoś się utrzymamy.
Niestety rozum mi podpowiada, że w przypadku PM podobnie jak i wcześniej z przedłużeniem kontraktu RB klub zachowuje się jak MOPS. Rzucił zasiłkiem.
Odpowiedz cytując