Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72223
Stary 08.01.2016, 19:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
aha czyli mam rozumieć że grac tez bedzie za darmo jak ak to super

malecki za czapke gruszek grac nie bedzie. w pogoni mial jeden z najwyzyszych kontraktorw takze tutaj za 5 patoli kopać raczej nie bedzie
A napisz mi z łaski swojej, kto będzie grał za wspomnianą "czapkę gruszek"? Ktoś z ekstraklasy?
Patryk nie dostanie gwiazdorskiego kontraktu, ponieważ:
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Nie mamy pieniędzy.
  • Jest na takim etapie kariery, że nikt mu już dużego kontraktu nie da.
  • Nie mamy pieniędzy.

Skoro przyszedł, to znaczy że zgodził się na małe wyjściówki + opóźnienia w ich wypłacaniu. I to jest główny powód, dla którego nikt w formie tutaj nie przyjdzie.
Nie kpię, nie drwię, po prostu takie są obecne realia.

mee napisał(a):Wyświetl post
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.
A ja ich porównywałem? Pokaż gdzie.
Wszyscy wspomniani (bo był też Cywka i Jankowski, co jakimś cudem umknęło Twojej uwadze) przychodzili do nas po słabym okresie kariery (pamiętny artykuł "Weszło!" p.t. "Brożek nie zbawi Wisły").
Część wypaliła, część nie. Nie ma reguły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.01.2016 o godz. 19:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując