wiertar napisał(a):

aha czyli mam rozumieć że grac tez bedzie za darmo jak ak to super
malecki za czapke gruszek grac nie bedzie. w pogoni mial jeden z najwyzyszych kontraktorw takze tutaj za 5 patoli kopać raczej nie bedzie
|
A napisz mi z łaski swojej, kto będzie grał za wspomnianą "czapkę gruszek"? Ktoś z ekstraklasy?
Patryk nie dostanie gwiazdorskiego kontraktu, ponieważ:
- Nie mamy pieniędzy.
- Nie mamy pieniędzy.
- Nie mamy pieniędzy.
- Jest na takim etapie kariery, że nikt mu już dużego kontraktu nie da.
- Nie mamy pieniędzy.
Skoro przyszedł, to znaczy że zgodził się na małe wyjściówki + opóźnienia w ich wypłacaniu. I to jest główny powód, dla którego nikt w formie tutaj nie przyjdzie.
Nie kpię, nie drwię, po prostu takie są obecne realia.
mee napisał(a):

|
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.
|
A ja ich porównywałem? Pokaż gdzie.
Wszyscy wspomniani (bo był też Cywka i Jankowski, co jakimś cudem umknęło Twojej uwadze) przychodzili do nas po słabym okresie kariery (pamiętny artykuł "Weszło!" p.t. "Brożek nie zbawi Wisły").
Część wypaliła, część nie. Nie ma reguły.