Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72221
Stary 08.01.2016, 18:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brakiem pieniędzy.

Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.

Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.
Odpowiedz cytując