wolfy napisał(a):

Brakiem pieniędzy.
Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.
Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.
|
Porównanie z Brożkiem, Stilićem i Cierzniakiem to jakiś żart? Poza kryteriami czysto sportowymi u Małeckiego największe obawy budzą jego problemy natury emocjonalnej. W samej Wiśle dawano mu szans bez liku i wszystkie zwyczajnie po swojemu olał. Łącznie z kibicami.