Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
72220
08.01.2016, 18:15
No ale chyba nie wierzysz, że dostanie tyle co w Pogoni czyli 50 koła na miesiąc, skoro taki Stilić dostał (gdzieś było w internetach) u nas 35 koła
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85