wolfy napisał(a):

Brakiem pieniędzy.
Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów.
|
aha czyli mam rozumieć że grac tez bedzie za darmo

jak ak to super
malecki za czapke gruszek grac nie bedzie. w pogoni mial jeden z najwyzyszych kontraktorw takze tutaj za 5 patoli kopać raczej nie bedzie