Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
72215
08.01.2016, 17:50
Ojciec z Maćkiem za juniora po różnych klubach jeździł. Chciałem, żeby był Wiślakiem, ale wyszło, że karierę seniora po Groclinie w Ruchu rozpoczął. Nie dziwcie się, że jest profesjonalistą i musi o rodzinę dbać. Tak się ułożyło.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat