wiertar napisał(a):

|
Naprawde nie wiem czym kierujemybsie sciagajac do nas maleckiego. W tym momencie ani dobry ani tani, nawet ....a niezbyt lubiany przez kibicow....
|
Brakiem pieniędzy.
Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.
Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.