Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72213
Stary 08.01.2016, 17:46
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie wiem czym kierujemybsie sciagajac do nas maleckiego. W tym momencie ani dobry ani tani, nawet ....a niezbyt lubiany przez kibicow....
Brakiem pieniędzy.

Małecki jest za darmo, kiedyś coś grał i obecnie znajduje się na zakręcie kariery - czyli element wspólny z 90% naszych nieegzotycznych transferów. Podobnie było z: Brożkami, Stiliciem, Jankowskim, Sadlokiem, Cierzniakiem czy Cywką.

Mamy dwa możliwe kierunki: anonimy (możliwe że odpalą, zwykle nie) i gracze po przejściach (co ciekawe, całkiem sporo u nas się odbudowało, ale czasem trafi się taki Cywka). Tak źle i tak niedobrze, ale na razie lepiej nie będzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując