Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72212
Stary 08.01.2016, 17:41
pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Znajomy. Tata Maćka jest prezesem Pasjonata, a ja trochę klub sponsorowałem. ale kibicem Wisełki jestem od zawsze i na mecze z karnetem w zębach popier...te kilometry.Miło było Macka widzieć na meczach, ale jak koniecznie chcecie go wyje... to proszę bardzo.

Maciek sam zaczął kopać dołki.
Kto tak ładnie poleciał do PZPN aby umowę rozwiązać bo Wisła mu nie płaci? Bo co Legia się zgłosiła..

Tak miło się na niego patrzyło.. Krzyżyk na drogę, razem z Jankowskim.
Jakoś Brożek, Głowa czy Bury nie polecieli do PZPN a pewnie i oni mieli taką możliwość, tym się różnią piłkarze, którzy zostali wychowani trochę w innym czasie niż najemnik Jankowski czy Sadlok.

Nie dziwię się szatni, że jest/był konflikt między drużyną a wspomnianą dwójką.


Co do Małeckiego. Osobiście mam mieszane uczucia, ale chyba bardziej wolę już Małeckiego, który coś już z tą Wisłą przeżył, niż kolejnych najemników, na których wynik derbów to sprawa drugorzędna.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując