Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10997
Stary 08.01.2016, 17:21
"Denerwuje mnie tylko to jak zarzucają mi ludzie ze zrobiłem to dla pieniędzy . Absolutnie nie ."

Przepraszam bardzo, ale nie wierzę w taką bajeczkę. Wisła dawała mu 500 zł, Legia dawała 300 zł, (wstawcie obojętnie jakie kwoty tak, aby wiślacka była wyższa), ale ten szlachetny wiślak, który marzy o powrocie do Krakowa odrzucił lepszą wiślacką kasę i poszedł się rozwijać.

Oczywiście, że Legia dawała mu lepszą kasę. IMO prawdziwa odpowiedź powinna brzmieć: poszedłem do Legii NIE TYLKO dlatego, że zaproponowali mi lepszy hajs.

A ten rozwój, to stawiam dolary przeciwko orzechom, że będzie w III-ligowych rezerwach Legii albo na wypożyczeniu - co najmniej do końca jego wieku juniora. Nie sądzę, aby zadebiutował w Legii A do 30.06.2017.
Odpowiedz cytując