Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11141
Stary 08.01.2016, 15:05
No. Więc przełomowa konferencja się odbyła. Jest kilku nowych sponsorów, są widoki na wejście nowego kasiastego właściciela, jest nowy obiecujący i mogący pochwalić się licznymi sukcesami trener.

Cieszy również, że nasza sytuacja finansowa jest stabilna i absolutnie nie ma żadnych powodów do niepokoju. Nagła manna z nieba w postaci pieniędzy na spłatę bieżących zobowiązań wobec pracowników klubu i zawodników powiększy pewnie zadłużenie klubu wobec chojnego darczyńcy z obecnych 100 mln do milionów 105.

Niezależnie od tej niezwykle istotnej konferencji, cieszą również nowi utalentowani i chętni do wytężonej pracy zawodnicy (świetny transfer z Pogoni) oraz nowe twarze w zarządzie (podobno ten Kapka to świetny fachowiec).

Dawno już z takim optymizmem nie czekałem na zbliżającą się rundę wiosenną.
:/
Odpowiedz cytując