|
No. Więc przełomowa konferencja się odbyła. Jest kilku nowych sponsorów, są widoki na wejście nowego kasiastego właściciela, jest nowy obiecujący i mogący pochwalić się licznymi sukcesami trener.
Cieszy również, że nasza sytuacja finansowa jest stabilna i absolutnie nie ma żadnych powodów do niepokoju. Nagła manna z nieba w postaci pieniędzy na spłatę bieżących zobowiązań wobec pracowników klubu i zawodników powiększy pewnie zadłużenie klubu wobec chojnego darczyńcy z obecnych 100 mln do milionów 105.
Niezależnie od tej niezwykle istotnej konferencji, cieszą również nowi utalentowani i chętni do wytężonej pracy zawodnicy (świetny transfer z Pogoni) oraz nowe twarze w zarządzie (podobno ten Kapka to świetny fachowiec).
Dawno już z takim optymizmem nie czekałem na zbliżającą się rundę wiosenną.
|