|
Ej rozkmińcie. Chyba podstawą w całym zamieszaniu z Handzlikiem jest jego menago! Nie wiem który dokładnie, ale jeśli przeczytamy, że " Była to decyzja wspólna (moja, rodziców i menadżera )" to kto jest największym cwaniakiem w tym zajściu? czy to było tak, że Ojciec Konrada wymyślił ległe, a może szanowna Mama? nie to jakiś jebaniutki menadżer. Pewnie, Wszystko rozbija się o kasę, ale powiedzmy sobie szczerze, młody zawodnik został dobrze przygotowany przez menago. 'Konrad jeśli pójdziesz do Warszawy masz wspaniałą szansę na rozwój' to jest słowo-klucz, którym typ przekonał młodego zawodnika. chvj, że wszyscy z klubu ze stolicy będą patrzeć na Cb jak na zdrajce, frajera itp, nic nawet, że legła zatrudnia co roku ( prawie) napastnika za ciężkie pieniądze, który strzela dużo bramek, nie ważne, że trener na kluczowej pozycji jasno określił, że nie będzie brać nikogo z młodszych, tylko stawia na pewniaków, nie przejmuj się tym, że w końcu jeśli ktoś będzie chciał w końcu dać szansę młodemu, to masz jeszcze do pokonania miejscowych zawodnikó, którzy jak sądzę, są bardzo zmotywowani.
Wspaniała szansa na rozwój.....Katowice
klub ze stolicy podpisał dziś kontrakt z 20letnim zawodnikiem z Puław, Konrad Twoja pozycja wyjściowa jest więc wyśmienita.
Ostatnio edytowane przez filoo : 08.01.2016 o godz. 15:08.
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home
G 'n' R
|