Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72179
Stary 08.01.2016, 10:28
Co do Małeckiego to również jestem na nie. Po za tym, że gość jest bez formy (w Pogoni zagrał naprawdę dobrze może kilka razy) to jeszcze będzie dzielił nas, jako kibiców na trybunach. C będzie krzyczeć jego nazwisko a reszta będzie gwizdać, tak jak na ostatnim meczu z Pogonią.
Jeżeli ktoś odpowiedzialny za jego powrót liczy, że Patryk w Wiśle odbuduje formę, to żeby się nie przeliczył.
Odpowiedz cytując