Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
72176
08.01.2016, 10:04
po co nam 31 latek rok pogra i potem będzie chodzil o kulach
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband