Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4946
Stary 08.01.2016, 09:47
Mortal napisał(a):Wyświetl post
Mafia z SKWK rządzi, dla mnie przy nich nie ma miejsca, na stadion nie pojawię się w najbliższych latach. Pozdrowienia dla normalnych (nie tych z więzienia)...
Wisła to Wisła można siedzieć na C można na narożniku można można na E itd. wielu się ze mną nie zgodzi ale dla mnie Wisła jest ponad podziałami politycznymi czy ideologicznymi. Wielu by chciało Wisłę zagarnąć dla siebie, ale na trybunach można znaleźć ludzi od ONR po Razem i wszyscy są za Wisłą i dobrze jej życzą. Można się obrażać na obecny zarząd ale nie na Wisłę. Można naprawdę znaleźć sobie miejsce na stadionie gdzie nie trzeba krzyczeć pozdrowienia do więzienia ani Patryk Małecki a można takie gdzie się tak kibicuje i tyle.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.01.2016 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując