Heero napisał(a):

|
A co zrobił Linetty z kuchenek? Mógł odejść za darmo, kończył mu się kontrakt, ale wolał go przedłużyć i pozwolić klubowi zarobić w przyszłości - to jest zachowanie godne wychowanka.
|
Dokładnie

Pamiętam jak u nas podobny numer zrobił Kosa

Tylko go nie sprzedali a wypożyczali
