|
Tak tylko dla rozluźnienia chciałem zauważyć, że w prasie pojawiają się w ostatnich godzinach takie nagłówki:
- Konrad Handzlik odchodzi do Legii!
- Ondrasek i Małecki wracają do Wisły!
- Jovanić wygrał z Wisłą ! 2mln dla byłego bramkarza? Czy to koniec Wisły?
- Jankowski odejdzie do Ruchu?
- Gdzie zagra Sadlok?
- Nowy sponsor w Wiśle?
- Wojciechowski kupi Białą Gwiazdę?
- Smuda przeprosił się z Wisłą ! Zostanie Dyrektorem Sportowym?!
I wtedy wchodzi nasza strona oficjalna, cała na biało:
-"Opłatek u Kardynała Dziwisza".
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 08.01.2016 o godz. 09:22.
|