Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72168
Stary 08.01.2016, 08:26
filipowski napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobra decyzja z Małeckim,potrzebujemy piłkarzy z jajami.Kto u nas w drużynie ma jaja ? Głowacki Burliga, reszta to ciepłe kluchy albo zwyczajne pipeczki które mają w dupie,że przegrywamy mecze.
No ja też pamiętam:
jak odsyłał kibiców na drugą stronę błoń
jak potrafił odmówić trenerowi wyjścia na boisko
jak się pięknie pożegnał z nami w jego ostatnim meczy na Reymonta
jak w Pogoni stwierdził że tu dopiero dostaje szansę.

Dla mnie gościu z jajami to Sobol, Głowa którzy może nie mają wspaniałych dziar i nie liżą d..py kibicom ale mają swoje zdanie i widać że Wisła to ich dom.
Odpowiedz cytując