filipowski napisał(a):

|
Bardzo dobra decyzja z Małeckim,potrzebujemy piłkarzy z jajami.Kto u nas w drużynie ma jaja ? Głowacki Burliga, reszta to ciepłe kluchy albo zwyczajne pipeczki które mają w dupie,że przegrywamy mecze.
|
No ja też pamiętam:
jak odsyłał kibiców na drugą stronę błoń
jak potrafił odmówić trenerowi wyjścia na boisko
jak się pięknie pożegnał z nami w jego ostatnim meczy na Reymonta
jak w Pogoni stwierdził że tu dopiero dostaje szansę.
Dla mnie gościu z jajami to Sobol, Głowa którzy może nie mają wspaniałych dziar i nie liżą d..py kibicom ale mają swoje zdanie i widać że Wisła to ich dom.