Cytat:
AP Wisła Kraków @ap_wisla_krakow
Trener Broniszewski: - Handzlik miał wejść od razu po bramce, ale nie było żadnej przerwy w grze. On tu wkrótce będzie nieźle wywijał. 
17:41 - 8 lis 2015
|
To przynajmniej sie wyjasnilo co mial broniszewski na mysli po pojeciem " bedzie niezle wywijal"
Ta kontuzja przez ktora nie mogl grac w ostatnich meczach tez smierdziala