|
Ktoś za to musi beknąć w tym klubie za to że tracimy młodych,ale w sumie ile on dostał szansy w pierwszym składzie ? cała minuta w meczu z Zagłębiem wow!! Moskal na nie dawał mu szansy, Broniszewski zresztą też gorszy nie był można było go spróbować na ataku....jak nam nie szło.Bartosz jak dostał szansę to ją wykorzystał i nie odstawał od innych.Szkoda,że nie stawiamy na młodych
|