Dariook - rokujacego bramki badz asysty.

Zawodnik bezproduktywny nie wiem czym moze byc uzasadniony taki transfer. No jestem przeciwnikiem takiego ruchu i tyle. Ale jesli do niego dojdzie, wiadomo, ze zycze mu powrotu do formy, choc w niego nie wierze.