Kapka i wszystko jasne. Nie zdziwiłbym się, gdyby co miesiąc Jovanić mu coś odpalał z pensji(i to znaczący %). Kupować ogóraska, dać mu kontrakt marzenie i w ten sposób się ustawić

. Ale to nie tylko u nas wyprowadzali w ten sposób pieniądze z klubu.