|
Od razu mi się przypomniało jak kilka/kilkanaście lat temu Cupiał môwił, że on może wyłożyć kilkanaście milionów na bazę treningową, kilka boisk ze sztuczną murawą i tym podobne, ale nie wiadomo, czy nie przyjdzie jakiś menadżer i nie zamiesza mlłodemu w głowie i ten odejdzie np. do takiej Legii.
W prawdzie on bazy nie wybudował, ale sprawdziło się niestety.
|