Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72157
Stary 08.01.2016, 00:59
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
No to faktycznie wszystko jest na jak najlepszej drodze. Nie widziałem Handzlika na oczy ale wystarczy mi, ze widziałem Małeckiego i zdecydowanie wolałbym żebyśmy ogrywali tego pierwszego.
Sądzę identycznie i popieram wypowiedź
Odpowiedz cytując