AS82 napisał(a):

Kurski prezesem TVP . Teraz to dopiero będą "bezstronne" media
|
Jakie te media będą będzie można już za niedługo ocenić.
Możemy natomiast coś powiedzieć o funkcjonujących do dziś mediach publicznych.
Wystarczy obejrzeć dzisiejszą audycję Pospieszalskiego. Szef KRRIT Dworak się totalnie zaorał.
Ale cóż się dziwić ...
albo to ...
https://www.youtube.com/watch?v=-H8FP_jBxXc
Oprócz tego inny "kwiatek" z ostatnich dni (TVP poblokowała wszystkie oryginały!) ->
http://wpolityce.pl/polityka/277183-...zurujemy-wideo