Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72145
Stary 07.01.2016, 23:37
pomijając wszystko typu przywiązanei do klubu,barw to że nei przechodzi sie w neiktóre miejsca zastanawiam sie gdzie oni maja rozum?w Legii jest parcie na wynik,sa w taakeij sytuacji jak my jeszcze pare lat temu.szanse na gre sa małe.ma wielka szanse zeby przepaść w otchlani legijnych rezerw.zreszta powineien spojrzec na "kariery" starszych kolegów.a przykładów nei brakuje.Kokoszki,Zające,Stolarskie.mieli swiat podbijac
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując