|
pomijając wszystko typu przywiązanei do klubu,barw to że nei przechodzi sie w neiktóre miejsca zastanawiam sie gdzie oni maja rozum?w Legii jest parcie na wynik,sa w taakeij sytuacji jak my jeszcze pare lat temu.szanse na gre sa małe.ma wielka szanse zeby przepaść w otchlani legijnych rezerw.zreszta powineien spojrzec na "kariery" starszych kolegów.a przykładów nei brakuje.Kokoszki,Zające,Stolarskie.mieli swiat podbijac
dziękuję za uwagę
|