Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72141
Stary 07.01.2016, 23:26
Zdecydujcie się, Zając to cwel i sprzedawczyk bo poszedł do Korony, a H. to wielki pokrzywdzony i szkoda ze odchodzi? Chłopak dostał dwukrotnie lepsze warunki od tych, które proponowano Zajacowi, ale ze Legia zaproponowała mu trochę więcej to zapomniał o wielkiej miłości do Wisły...
Gosc za góra dwa lata będzie grał maksymalnie w I lidze
Odpowiedz cytując