|
Zdecydujcie się, Zając to cwel i sprzedawczyk bo poszedł do Korony, a H. to wielki pokrzywdzony i szkoda ze odchodzi? Chłopak dostał dwukrotnie lepsze warunki od tych, które proponowano Zajacowi, ale ze Legia zaproponowała mu trochę więcej to zapomniał o wielkiej miłości do Wisły...
Gosc za góra dwa lata będzie grał maksymalnie w I lidze
|