Ketjow123 napisał(a):

Co do Konrada, wielka szkoda.
Niestety w klubie nie ma pomysłu na rozwój naszych zdolnych juniorów.
|
Albo... ci juniorzy do niczego się nie nadają. Chyba, że do podawania piłek.
Coś mi się wydaje, że Handzik czy jak mu tam to poważnej piłki nawet nie powącha a za parę lat skończy w okolicach 3-4 ligi.
Nie może być przypadkiem, że żaden trener który się przewinął przez Wisłę nie stawiał na młodych. Są po prostu zwyczajnie słabi. A wesz(7)o aż artykuł musiało machnąć o tym "hicie" transferowym. Czy tak samo było jak Amica wzięła od nas rok temu młodego Clebera? Wątpię.
Ruch transferowy zrobiony tylko po to, żeby weszlo mogło pisać jaki to z Legii polski Bayern. W nagrodę grubas z zakolami trzepiący konia nad Messim dostanie litra Jacka Danielsa