Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72140
Stary 07.01.2016, 23:23
Ketjow123 napisał(a):Wyświetl post
Co do Konrada, wielka szkoda.
Niestety w klubie nie ma pomysłu na rozwój naszych zdolnych juniorów.
Albo... ci juniorzy do niczego się nie nadają. Chyba, że do podawania piłek.

Coś mi się wydaje, że Handzik czy jak mu tam to poważnej piłki nawet nie powącha a za parę lat skończy w okolicach 3-4 ligi.

Nie może być przypadkiem, że żaden trener który się przewinął przez Wisłę nie stawiał na młodych. Są po prostu zwyczajnie słabi. A wesz(7)o aż artykuł musiało machnąć o tym "hicie" transferowym. Czy tak samo było jak Amica wzięła od nas rok temu młodego Clebera? Wątpię.

Ruch transferowy zrobiony tylko po to, żeby weszlo mogło pisać jaki to z Legii polski Bayern. W nagrodę grubas z zakolami trzepiący konia nad Messim dostanie litra Jacka Danielsa
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując