|
mowcie co chcecie, ale jak Malecki ma pilke na skrzydle, na wysokosci pola karnego, to kazdy przeciwnik sie go boi
jak ogladalem mecz Wisly z Pogonia, gdzie Maly gral na skrzydle, to wlasnie ja mialem takie odczucie
to jest typ zawodnika ktory jednym zwodem mija 2 zawodnikow
i dodajcie do tego swietne podejmowanie ostatniej deyczji w polu karnym
|